Podajniki ślimakowe wałowe (tradycyjne)

Firma BULK SYSTEM posiada w swojej ofercie tradycyjnej konstrukcji (wałowe) podajniki ślimakowe wszelkiego przeznaczenia.

Dostarczamy zarówno gotowe rozwiązania znanych marek (np. WAM), które doskonale sprawdzają się w wielu typowych zastosowaniach, jak i dedykowane, wymagające indywidualnego projektu przenośniki - nie są nam obce wysoko wyspecjalizowane konstrukcje.

Ponieważ każda aplikacja jest inna, przykładamy dużą wagę do odpowiedniego jej rozpoznania. Pozwala to oferować naszym klientom rozwiązania najbardziej efektywne pod względem jakościowym i ekonomicznym. Często jesteśmy w stanie przedstawić kilka podajników od różnych producentów i uzgodnić razem z klientem najbardziej odpowiednią propozycję – nie jesteśmy związani umowami lojalnościowymi z żadnym z wytwórców.

Nie sposób zaprezentować wszelkie rodzaje i opcje wyposażenia dostępnych u nas podajników ślimakowych, dlatego w razie potrzeby, uprzejmie prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących przenośnika dedykowanego do Państwa potrzeb. Odpowiadamy na każde zapytanie.

Podajniki ślimakowe wałowe - galeria

Strona używa cookies   Dowiedź się więcej Zamknij